KİRPİK LIFTING

Kirpik lifting

Kirpiklerinizin açık renk, düz ve ince yapıda olmasından şikayet ediyorsanız, doğal görünümde ve çok daha fark edilir olsun istiyorsanız size "Kirpik Lifting'" uygulamasını öneriyoruz. Kirpik liftingi özellikle son zamanlarda en popüler uygulamalarından biri. Peki kirpik liftingi tam olarak nedir? Nasıl uygulanır?

Kirpik Lifting; kirpiklerizi 2-3 ay kadar süreyle kalıcı bir şekilde kaldırma, kıvrıklık ve dolgunluk kazandıran bakım işlemidir. Özellikle düz kirpiklere sahip olanların sık tercih ettiği bu uygulama, pigment, keratin ve vitamin takviyeleriyle yapılmaktadır. Yaklaşık 45-60 dk arası süren işlem kesinlikle zararlı bir madde kullanılmaksızın hijyenik ortamlarda yapılmalıdır. Kontakt lens kullanan kişilerin işlemden önce lenslerini mutlaka çıkarması gereklidir ve işlem süresince gözler kapalı şekilde kalmalıdır.

İşlem sonrası kirpiklere özel ek bakım gerekmez ve kişi normal yaşantısına dönebilir. Havuza, denize girmekte de bir sakınca yoktur. Makyaj rahatlıkla yapabilir ve temizlenebilir.

KULLANIM SÜRESİ
2 - 3 AY

İŞLEM SÜRESİ
45 - 60 DK

AĞRI
YOK

RÖTÜŞ
YOK