HIFUGOLD

Hifugold

HifuGold (High Intensity Focus Ultrasound)

HifuGold uygulaması, cilt yenilenmesinde tercih edilen uygulamalardan bir tanesidir. Tam açılımı High İntensity Focus Ultrasound olan bu uygulamanın dilimize çevirisi Yüksek Yoğunluklu Odaklı Ultrason olarak yapılabilir.

HifuGold Nedir?

Daha genç ve zinde bir görünüm için kullanılabilecek birbirinden farklı pek çok yöntem vardır. Bunların arasında cerrahi müdahaleler de yer alıyor. Ancak kimi zaman kişiler, bu tarz operasyonlardan çeşitli nedenlerle kaçınabiliyor. İşte bu gibi durumlara benzer sonuç elde etmek için uygulanan yöntemlerden bir tanesi de HifuGold yöntemidir.

HifuGold, ses dalgaları aracılığı ile cildin alt katmanlarında yer alan kolejenlerin üretiminin uyarımı ve arttırılması anlamına gelmektedir. Bu sayede kişinin cildi sıkılaşır ve çok daha genç bir görünüme kavuşur. Yeni nesil cilt bakımı ve gençleşme stratejileri arasında yer alan HifuGold, cerrahi müdahalelerde olduğu gibi cildin yüzeyinde hasar oluşturmaz. Son teknoloji ürünü cihazı sayesinde etkileri kısa süre içerisinde görülür. Gerçek ve kalıcı sonuçlarsa öncelikle işlemden 30 gün sonrasında, daha kalıcı olarak da 90 gün sonrasında ortaya çıkar

HifuGold ile Çözülen Cilt Problemleri Nelerdir?

  • Yüzde yaşlanma sonucu ortaya çıkan yumuşamanın giderilmesi, yüzün gerilmesi ve sıkılaşması
  • Doğuştan gelen veya yollar içerisinde oluşan kaş bölgesindeki düşüklüklerin giderilmesi ve kaş kaldırma
  • Yüzdeki mimik kırışıklıklarının giderilmesi
  • Yüzün çene hattındaki sarkan derinin kaldırılması
  • Boyun derisindeki sarkmanın giderilmesi

KULLANIM SÜRESİ
1 - 2 YIL

İŞLEM SÜRESİ
1 - 2 SAAT

AĞRI
HAFİF

RÖTÜŞ
30 GÜN SONRA